Home » Nasza szkoła

Nasza szkoła

Ambasador jest Szkołą Języka Francuskiego. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych uczniów, a program kursów dostosowujemy do ich potrzeb.
Szczególne miejsce w naszej szkole wyznaczyliśmy dzieciom, dla których stworzyliśmy propozycję zajęć zwaną przez nas Małym Ambasadorem. Dużą popularnością (nie tylko zresztą wśród najmłodszych), cieszą się zawsze zajęcia wykorzystujące piosenki w języku francuskim, jak i lekcje, podczas których uczniowie przygotowują proste potrawy francuskie, wzbogacając przy okazji słownictwo w języku obcym.

Dużo czasu spędziliśmy we Francji i wiemy, jak ważna jest podczas pobytu za granicą również wiedza z zakresu historii, kultury i obyczajów danego kraju. Nie zapominamy o włączeniu jej w program spotkań.

Ucząc się języka obcego (nawet jeśli jest to francuski!), nie sposób się jedynie bawić: maturzystów zapraszamy na kursy przygotowujące do matury z języka francuskiego, osobom wyjeżdżającym do pracy w krajach francuskojęzycznych proponujemy intensywne kursy francuskiego, które pozwolą nabyć podstawy języka, niezbędne do komunikowania się z francuskim pracodawcą. Tym zaś, którzy chcą porozmawiać w języku Moliera oraz odświeżyć znajomość słownictwa, proponujemy konwersacje.

U nas znajdziesz francuski, który pokochasz.

katarzyna i eryk gambllin
Bienvenue dans notre école
Katarzyna et Eric Gamblin


Leave a comment

Facebookgoogle_plus